אודותינו

מרכז "אורלי שילה פז"

מרכז "אורלי שילה פז" הוא מרכז מקצועי לקוסמטיקה  ואסתטיקה מתקדמת. מהגדולים והמובילים בישראל. עם ניסיון עשיר של למעלה מ-30 שנה, מציע מרכז "אורלי שילה פז" את כל הפתרונות בעולם היופי והאסתטיקה – תחת קורת גג אחת.

תכנית הטיפולים הייחודית, הציוד המתקדם בעולם, העבודה מול פלסטיקאים ורופאים (בעת הצורך) ובעיקר הליווי הצמוד של אורלי שילה פז לכל מטופל ומטופלת, הופכים את המרכז לבית עבור כל מי שרוצה להתחדש, להתרענן, להראות צעיר ולהרגיש טוב יותר.
חווית הטיפול מורגשת מהרגע הראשון כשנכנסים למקום ופוגשים את אורלי, צוותי האסתטיקה בחלוקים הלבנים, האווירה הנעימה בחדרים, הכל במקצוענות ואדיבות, עם תשומת לב לפרטים הכי קטנים.

למרכז "אורלי שילה פז" אלפי מטופלים בכל חודש, אשר זוכים לטיפול מקצועי, ושירות אישי וחם מכל הלב.

אורלי שילה פז

כמו בעבודתה, גם בסיפורה של אורלי שילה פז ניתן למצוא המון חן ויופי. הסיפור שלה הוא הוא סיפור הצלחה מרגש, שנדמה לפעמים כאילו נכתב כנגד כל הסיכויים.

אורלי החלה את דרכה בעולם הקוסמטיקה בשנת 1985. בתחילת דרכה, עבדה אצל רופאת עור שהגיעה לארץ מבואנוס איירס. למדה ממנה, רכשה נסיון, אבל כנערה עם חלומות גדולים, רצתה לפרוש כנפיים ולעוף.  ובאמת, אחרי זמן קצר החלה לעבוד בחדר קטן בבית שלה. ב-1988 טסה לארה"ב כדי להמשיך ללמוד ולהתמקצע ועבדה שם מבוקר עד ערב באחד ממכוני היופי הנחשבים בארה"ב Pilo Arts. באותו מכון זכתה ללמוד את השיטה של ד"ר מיוראד המפורסם שרק שנים לאחר מכן, הגיעה ונלמדה בארץ. 

במהלכה ילדה את הבנה הראשון, חזרה אורלי לארץ ועבדה בקליניקה של רופאים במהלכה חברה לפרופסור ורדי ז"ל, רופא עור מומחה, אשר ידוע בארץ ובעולם. פרופסור ורדי היה אחד האנשים שהשפיעו עליה וגרמו להצלחתה. "הוא הגיע מהדסה, היה רופא בחסד עליון, ואישיות מרתקת ואנושית. הוא ליווה אותי מעל 30 שנה וחלק בלתי נפרד מהמסע שלי" היא מספרת עם דמעות בעיניים. היום ביתו של פרופסור ורדי, רופאת עור במקצועה, עובדת עם אורלי וזוהי סגירת מעגל יפה עבור שני הצדדים.

לאחר שביתה השניה נולדה, אורלי החלה לעבוד כקוסמטיקאית שכירה. בהתחלה קיבלה חדר טיפולים אחד, אבל מהר מאוד עבודתה הניבה פרי והחלה לטפל ב-6 חדרים במקביל. למרות תחושת ההצלחה, באותה תקופה חוותה אורלי את המשבר המשמעותי הראשון שלה כשהתגרשה מבעלה. וכך, כגרושה עם שני ילדים קטנים, מצאה את עצמה מפרנסת לבדה עם אחריות גדולה על הכתפיים.

הפוטנציאל הגדול שלה לא חמק מעיניו והוא זה שאמר לה לצאת לעסק משלה ולגדול.

וכך מיד אחרי שהתחתנו פתחה אורלי מכון קוסמטיקה קטן – חדר שחולק לשניים ומאוחר יותר לשלושה. השמועה החלה לנדוד בכל ב"ש והמטופלים החלו לפקוד את המקום. בלי שיווק, בלי פרסום, רק "פה לאוזן" שעבד במהירות. לאחר 5 שנים בשנת 2006 אורלי גדלה ועברה למכון עם 5 חדרי טיפול ב"וילות רסקו" ב"ש. פתאום נראה שהחלום שחלמה 20 שנה קודם לכן הולך ומתגשם לנגד עיניה. היא טיפחה צוות קוסמטיקאיות תוך כדי שהיא מקפידה ללוות ולהכיר כל מטופל ומטופל ללא יוצא מן הכלל. במהלך שנים אלו יצאה אורלי להתשלמויות מקצועיות רבות, קורסים, והדרכות. אחד הקורסים המשמעותיים שעברה היה בתל השומר שם התלוותה לרופאים ולמדה על ניתוחים פלסטים ופרוצדורות רפואיות אתסטיות.

ב-2011 לאחר שהביקוש גבר, פתחה מכון גדול יותר בעיר העתיקה ב"ש. אך לצד ההצלחה והנסיקה, מנחם בעלה, שהרבה בזכותו החלום הפך למציאות, חלה, ומצבו הרפואי הידרדר במהירות. במקביל היא התבשרה ש"המנטור" שלה פרופסור ורדי נפטר. וכך, ברגע אחד, נשמטה הקרקע מתחת לאדמה שלה. "זו הייתה תקופה קשה מאוד עבורי, גם לטפל בבעלי היקר, וגם לתפעל מכון עם מטופלים רבים ואחריות גדולה" היא מספרת.

באותה תקופה ביתה שלמדה קוסמטיקה החלה לעבוד איתה וזה סייע לה מאוד בימים הקשים שחוותה. לאחר כמה שנים בעלה נפטר והיא נותרה לבדה, מנסה לעכל את הבשורה הקשה, להתרגל למציאות החדשה. אבל היא לא רצתה לוותר. היו לה כבר אלפי מטופלים ועבודה שהיא אהבה ונתנה לה כוח ומשמעות להמשיך. וכך עשתה. מבוקר עד ערב עבדה במכון, מקפידה ללוות ולהכיר כל מטופל.

והנה כמה שנים אחרי, עברה בסוף 2019 למרכז הקוסמטיקה והאסתטיקה מהגדולים בישראל עם 12 חדרי טיפול. כיום מגיעים אליה שחקנים, זמרים, שחקני הפועל ב"ש, נבחרת ישראל, דוגמניות ואלפי מטופלים שפוקדים את המרכז כל חודש.

החלום התגשם.