אסתטיקה מתקדמת

העידן החדש הביא איתו גם מודעות חדשה לאסתטיקה. לא משנה מה הגיל שלנו, האפשרות לטפח, לרענן, ולשדרג את המראה החיצוני בכל מצב נתון מרגישה לנו כמו קסם. טיפולי אסתטיקה מתקדמת מתמקדים ומטפלים במראה החיצוני אך ההרגשה האישית המלווה את חיינו אחרי הטיפול שווה את הכל. וכשאנחנו חשים יותר טוב ברבדים הפנימיים והעמוקים שלנו, תחושת הביטחון והדימוי העצמי עולים, ואנחנו נראים זוהרים, צעירים, ומלאי שמחת חיים.
מרכז אורלי שילה פז מציע מגוון טיפולי אסתטיקה מתקדמת. כל הטיפולים מבוצעים על ידי פלסטיקאים מומחים.

טיפולי האסתטיקה במרכז אורלי שילה פז:

בוטוקס

בוטוקס

חומר הפועל על איזור המפגש בין העצב לשריר ולמעשה גורם להרפייה של שרירי ההבעה. הרפיית שרירים גורמת להחלקה וטשטוש של קמטי ההבעה. טיפול בוטוקס מתחיל להשפיע לאחר 5 ימים. ניתן לבצע הזרקת בוטוקס נוספת כעבור 3 – 4 חודשים על מנת לשמר את התוצאות הגבוהות. אל חשש מהזרקות נוספות, דווקא הזרקות בוטוקס רצופות לאורך שנים מקטינות בצורה ניכרת את קמטי ההבעה.

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית

החומצה ההיאלורונית היא חומר שנמצא גם באופן טבעי בגוף שלנו אבל גם מיוצרת במעבדות על ידי חברות התרופות. בהזרקת חומצה היאלורונית לעור ולשכבה התת עורית, ניתן להשיג אפקט של טשטוש כפלי העור. הטיפול בחומצה היאלורונית נועד כדי לטשטש את הכפל שבין האף לפה, את הקווים בין זווית הפה ללסת, הדגשת עצמות הלחיים, מילוי שקעים מתחת לעיניים, הדגשה והגדלת השפתיים, עיצוב האף ללא ניתוח ועוד. במרכז אנו משתמשים אך ורק בחומרים הטהורים ביותר ברמת האיכות הגבוהה ביותר. הזרקת החומר נעשית על ידי מנתח פלסטי מומחה.

פיליניג

פיליניג

פעולה של קילוף, מהמילה הלועזית PEEL. בפילינג למעשה מקלפים את השכבה החיצונית של העור ועל ידי כך מסירים את כל הנזקים השטחיים אשר נצברו כמו: כתמי פיגמנטציה, איזורים מחוספסים, וקמטוטים עדינים. לאחר ההחלמה צומח עור בריא שמעניק לעור הפנים רעננות וברק.

ניתוחים פלסטים ואסתטיים

ניתוחים פלסטים ואסתטיים

לעיתים ישנן בעיות אסתטיות משמעותיות יותר, הדורשות התייחסות אחרת וטיפולים חודרניים. במידת הצורך נעניק לכם ייעוץ והכוונה על כל מגוון הניתוחים הפלסטיים והאסתטיים. בין היתר: עודפי עור ושומן בבטן, הרחקת מצבורי שומן מאזורים שונים כמו מותניים וירכיים, הגדלה/ הקטנה והרמה של חזה נשי, טיפול בחזה גברי, ועוד. הייעוץ ניתן ללא עלות על ידי מנתח פלסטי מומחה בתיאום מראש.

אבחון דרמטולוגי של העור

אבחון דרמטולוגי של העור

באמצעות סריקת תמונה במכשיר מיוחד ניתן להבין את מצב העור ואופי הטיפול המומלץ. אפשרי ומומלץ לבצע את האבחון גם לאחר סדרה של טיפולים ולראות את הממצאים על גבי המכשיר.

רוצים לקבל פרטים נוספים על אסתטיקה מתקדמת? מוזמנים להשאיר את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אפשר גם להתקשר ל-1-599-503-505 או 08-6209941

רוצים לקבל פרטים נוספים על אסתטיקה מתקדמת? מוזמנים להשאיר את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אפשר גם להתקשר ל-1-599-503-505 או 08-6209941

חשוב לנו לציין: המרכז עובד על פי הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול.
היופי שלכן חשוב לנו, אבל הבריאות בראש ובראשונה!
להזמנת טיפול השאירו פרטים ונחזור במהרה

לייעוץ חינם מלאו את הפרטים
או התקשרו ל- 08-6209941
לחצו לשיתוף העמוד עם חברים
דילוג לתוכן