אקנה

האקנה הינה דלקת של בלוטות החלב וזקיקי השיערה, ורבים מאיתנו מכירים אותה בשמה השני "פצעי בגרות" מכיוון שמופיעה לראשונה לרוב בגיל ההתבגרות. תופעת האקנה שכיחה מאוד ונפוצה, ומעל 80 אחוז מהאוכלוסייה סובלים ממנה בשלב כזה או אחר. הדלקת גורמת לסבל וחוסר נעימות בשל הפצעים הרבים המופיעים על עור הפנים.

במרכז אורלי שילה פז מטפלים בכל סוגי האקנה באמצעות מכשור מתקדם
וטכנולוגיות חדשניות מהמובילות בעולם.

טיפול Led

טיפול Led

טכנולוגיית יופי חדשנית המטפלת בעור באמצעות תרפיית אור. השימוש באנרגיית האור ידוע ומוכר גם בעולם הרפואה. האור הכחול מומלץ מאוד לטיפול באקנה. שימוש באנרגיית האור (LED) הוכח כיעיל מאוד במחקרים שנערכו בנאסא (NASA) הטיפול ללא כאב ותופעות לוואי, ומתאים לכל סוגי העור והגילאים. מתאים גם לטיפולי אנטיאייג'ינג (אור אדום)

פיליניג קריסטל מיקרודרמבריישן

פיליניג קריסטל מיקרודרמבריישן

פילינג קריסטלים עמוק המבוסס על תכונות השפשוף של מיקרו קריסטלים. הטיפול החדשני המתקדם ביותר לכל סוגי העור, ולכל אזורי הגוף ללא רגישות. שיטת המיקרודרמבריישן מונעת הזדקנות של העור, כתמי שמש והיפר-פגמנטציה, צלקות, סימני אקנה, ועוד. הטיפול אינו משאיר סימנים והמטופל יכול לשוב לחייו הרגילים תוך שמירה על קוסמטיקה בסיסית. התוצאות בטיפול נראות מיד לאחר הטיפול הראשון. מספר הטיפולים משתנה אך הוא נע בין 6 ל10 טיפולים. יעיל גם לטיפולי אנטיאייג'ינג

פראקשנל

פראקשנל

טיפול חדשני למיצוק והחייאת העור באמצעות טכנולוגית NANO FRACTIONAL. המכשיר משפר את מרקם העור, מטפל בצלקות אקנה, מפחית סימני הזדקנות, ומשפר סימנים של קמטים ופיגמנטציה. בטיפול מועבר זרם חשמלי מדוייק לרקמות העור באמצעות מערך של מיקרו אלקטרודות. הזרם החשמלי גורם לחימום וליצירת מיקרו פציעה מבוקרת בשכבות האפידרמיס והדרמיס, ובכך גורם להתחלת תהליך שיקום והתחדשות העור

COOLIFTING לטיפול בפיגמנטציה

COOLIFTING לטיפול בפיגמנטציה

מכשיר ה COOLIFTING משלב אפקט כפול בטכנולוגיה חדשנית הפועלת ישירות על תאי העור והוא מטפל בהבהרה ואנטי אייג'ינג. במהלך הטיפול מותז CO2 וחומרים פעילים בריכוז גבוה מאוד על רקמת העור. החומרים מותזים בלחץ גבוה וטמפרטורה נמוכה. השילוב של הקור עם הלחץ הגבוה על האפידרמיס עוזר לחדירת החומרים הפעילים לשכבות העור מגביר ומאיץ את בטיפול וההשפעה מידית על העור. החומרים הפעילים חומצה קוג'ית, ויטמין C וחומצה גליקולית. COOLIFTING משלב אפקט כפול לטיפול בעור. איחוד גוון וטיפול להצערת עור הפנים. הטיפול דורש סדרה של 6-8 מפגשים. לאחר הטיפול רמת ה P H בעור מאוזן ומוזן בחומצות הנדרשות ובמינון הרצוי.

אבחון דרמטולוגי של העור

אבחון דרמטולוגי של העור

באמצעות סריקת תמונה במכשיר מיוחד ניתן להבין את מצב העור ואופי הטיפול המומלץ. אפשרי ומומלץ לבצע את האבחון גם לאחר סדרה של טיפולים ולראות את הממצאים על גבי המכשיר

רוצים לקבל פרטים נוספים על טיפולי אקנה? מוזמנים להשאיר את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אפשר גם להתקשר ל-1-599-503-505 או 08-6209941

רוצים לקבל פרטים נוספים על טיפולי אקנה? מוזמנים להשאיר את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

אפשר גם להתקשר ל-1-599-503-505 או 08-6209941

אלקטרופורציה ויוניזציה

אלקטרופורציה היא שיטה פיזיקלית להכנסת חומרים לתוך התאים. שיטה זו היא עלייה חדה במוליכות החשמלית וכן עלייה בחדירות קרום התא.

מכשיר מזותרפיה ללא מחטים המסייע להחדרת חומרים חיוניים לעומק העור. טכנולוגיה שזכתה בפרס נובל.

זוהי טכנולוגיה של זרם חשמלי מבוקר, המאפשר חדירת חומרים פעילים ביולוגיים לעור ולתאים עצמם ללא מחטים וללא פעולה פולשנית לטיפול יעיל ובטיחותי לכל סוגי ומצבי העור.

הטכנולוגיות במכשיר יכולות לעבוד ביחד או כל אחת לחוד ומאפשרות קירור רקמה ע"י סירקולציה של מים עד מינוס 15 מעלות, חימום רקמה עד 40 מעלות.

אלקטרופורציה – זרם חשמלי מבוקר אשר יוצר מיקרו תעלות זמינות בעור ומאפשר חדירה של חומרים פעילים ביולוגיים לעומק העור ולתאים עצמם, אשר נדרשים לפעילות תקינה של רקמות העור. המיקרו תעלות שנוצרות ע"י האלקטרופורציה נסגרות מיד וזאת מבלי לפגוע בשלמות מערכות העור ובמבנה התא.

הטיפול ללא חוווית כאב בזמן הטיפול כך שניתן לראות את העור בריא וחיוני יותר ועם תוצאות ברורות וחד משמעיות כבר לאחר הטיפול הראשון.

טכנולוגיה שמאפשרת החדרת חומרים לעומק העור ללא פציעה של העור.

פלזמה קרה.

פלזמה הוא מצב הצבירה הרביעי שקיים בטבע, הגורם לכל חומר להיות במצב של גז מיונן המשלב אטומים, אלקטרונים חופשיים, יונים חיוביים ושליליים.
הפלזמה הוא אחד ממצבי הצבירה של החומר (בדומה למוצק, נוזל וגז). כשמשקיעים אנרגיית חום בחומר במצב צבירה מוצק, הוא הופך לנוזל וכך הלאה וכשנחמם את הגז, האנרגיה גורמת לגזים העיקריים של האוויר חנקן וחמצן לשנות את מצבם ממולקולות ליונים חיוביים, לאלקטרונים ולאטומים.
תערובת זאת חיונית לפעילות תאי העור ברמת ה-.DNA הפלזמה הקרה גורמת לחיטוי אפקטיבי לעור, משיל תאי עור עודפים, חידוש רקמות, אוקסיג'ן סטרס חיצוני שמפעיל את מערכת החיסון העורית ועוזר לטפל בבעיות כרוניות ועור מגורה, בונה מחסום אפידרמלי, משפר את הקשר הבין תאי, מפחית פעילות דלקתית, גורם לפירוק קרומי התאים של פלורה פטוגני (חיידקים ופטריות), מסייע בהיווצרות כלי דם חדשים, מסייע בריפוי פצעים, מפחית נוכחות כתמי עור וגורם להבהרת העור.

הידרה-דרמבריישן פיישל

הטכנולוגיה: הידרה-דרמבריישן פיישל (פילינג מים) היא טכנולוגיית טיפול אסתטית חדשנית, שמטרתה ניקוי עמוק וחידוש של העור. בדומה לפילינג כימי\יהלום, גם זאת טכניקה של קילוף העור, אלא שהקילוף נעשה באמצעות זרמי מים: מכשיר הטיפול מתיז אל פני העור סילוני מים בלחץ גבוה (שבחלק מהמכשירים מכילים גם חמצן, חומצה אלפא-הידרוקסי, או חלקיקים שוחקים). סילוני המים מפרידים ומסירים מעל פני העור תאים מתים ולכלוך עיקש, וכן מחלצים עודפי סבום הכלואים בנקבוביות העור. במקביל, מכשיר הטיפול שואב את המים שהותזו – יחד עם הסבום, התאים והפסולת שהוסרו – באמצעות יניקת מערבולת בוואקום.

השפעת הטכנולוגיה על העור:

טיפולי הידרה- דרמבריישן מסירים שכבה אחר שכבה של תאים מתים ופסולת מעל פני העור , ומגלים את רקמות העור הבריאות שמתחתם. מתגלה עור רענן. זוהר ובעל טקסטורה אחידה. בנוסף, זרם המערבולת של המים יעיל במיוחד בחילוץ ובהסרת סבום מתוך נקבוביות העור (ניקוז קומדונים).

זרמי המים גם מחדירים לחות לשכבת הקרנית וממריצים את זרימת הדם בעור . כמו כן, הנזק המבוקר שנגרם לשכבות החיצוניות של העור גם ממריץ ייצור קולגן, וכך מזרז את התחדשות העור.

המלצות טיפוליות:

טיפולי הידרה-דרמבריישן יעילים במיוחד לניקוי עמוק של עור שמנוני-אקנתי ולניקוז נקבוביות מורחבות וסתומות. בנוסף , הם מסייעים בשיקום נזקי שמש, קמטים עדינים, כתמי גיל, צלקות אקנה, מלזמה ומצבי עור דומים, כמו גם בשיקום עור יבש (חסר שומן) ועור עייף. טיפולי הידרו-דרמבריישן יעילים גם כהכנה לטיפולי גלי-רדיו ממריצים, לטיפולי אולטרסאונד או חידוש העור באמצעות IPL, וכן כהכנה לטיפולי פילינג אחרים.

חשוב לנו לציין: המרכז עובד על פי הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול.
היופי שלכן חשוב לנו, אבל הבריאות בראש ובראשונה!
להזמנת טיפול השאירו פרטים ונחזור במהרה

לייעוץ חינם מלאו את הפרטים
או התקשרו ל- 08-6209941
לחצו לשיתוף העמוד עם חברים
דילוג לתוכן