פיגמנטציה

כתמים המופיעים על העור שנוצרו במהלך השנים עקב חשיפה מוגברת לשמש, שינויים הורמונאליים, גיל מתקדם, שימוש בתרופות, צלקות או דלקות בעור. הפיגמנטציה היא תהליך המתחיל בתאים הנקראים מלנוציטים הממוקמים בין השכבה העליונה של העור, האפידרמיס, לשכבת האמצע – הדרמיס. פיגמנט המלנין "נשלח" מתאים אלו בכל פעם שאנו "נחשפים" לשמש על מנת ליצור שכבת מגן כהה. חשיפה ממושכת יוצרת פגיעה וכתמים על העור.

COOLIFTING לטיפול בפיגמנטציה

COOLIFTING לטיפול בפיגמנטציה

מכשיר ה COOLIFTING משלב אפקט כפול בטכנולוגיה חדשנית הפועלת ישירות על תאי העור והוא מטפל בהבהרה ואנטי אייג'ינג. במהלך הטיפול מותז CO2 וחומרים פעילים בריכוז גבוה מאוד על רקמת העור. החומרים מותזים בלחץ גבוה וטמפרטורה נמוכה. השילוב של הקור עם הלחץ הגבוה על האפידרמיס עוזר לחדירת החומרים הפעילים לשכבות העור מגביר ומאיץ את בטיפול וההשפעה מידית על העור. החומרים הפעילים חומצה קוג'ית, ויטמין C וחומצה גליקולית. COOLIFTING משלב אפקט כפול לטיפול בעור. איחוד גוון וטיפול להצערת עור הפנים. הטיפול דורש סדרה של 6-8 מפגשים. לאחר הטיפול רמת ה P H בעור מאוזן ומוזן בחומצות הנדרשות ובמינון הרצוי.

אולטרסאונד

אולטרסאונד

מכשיר האולטרסאונד ייחודי לטיפולי אנטיאייג'ינג. הטיפול מתבצע באמצעות גלי אולטרסאונד אשר מגיעים עד השכבה השניה של העור – הדרמיס. מכשיר האולטרסאונד מבצע ניקוז למפטי,החדרת חומרי הבהרה, החדרת חומרי לחות, פירוק כתמי עור, שמש וגיל.

פילינג יהלום

פילינג יהלום

המיקרו פילינג היא טכניקה יעילה ובטוחה להסרת השכבה העליונה של העור עד לחשיפת עור חלק יותר וגידול תאי עור בריאים וחדשים. אלקטרודות מכשיר הפילינג מסירות את השכבה העליונה באמצעות שבב יהלום טבעי. לטיפול השפעה חיובית וברורה על כתמי פיגמנטציה וקמטוטים, עור שעווה, פצעי בגרות וצלקות. יעיל גם לטיפולי פיגמנטציה.

טיפול בקור (קריותרפיה)

טיפול בקור (קריותרפיה)

טיפול לאנטיאייג'ינג ולבעיות עור. מקורה של השיטה מיפן. הטיפול מבוצע באמצעות מכשיר ברמה גבוהה ומתקדמת אשר מטפל בעור בטמפרטורה של מינוס 5 מעלות ויוצר כיווץ והצרה של כלי הדם התת עוריים. מצוין גם לטיפול באיזור העיניים. ללא כאב ותופעות לוואי, מתאים לכל סוגי העור. ניתן לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול. מתאים מאוד גם לטיפולי פיגמנטציה.

מכשיר יאג לייזר + BEAN

מכשיר יאג לייזר + BEAN

המכשיר המתקדם והיעיל להסרת פיגמנטציה. המכשיר שולח אור החודר את העור ונספג בפיגמנט. אנרגית האור בפיגמנט גורמת לו להתפוצץ ובכך מבהירה את צבעו. לקרני הלייזר המופקות מהמכשיר יש יכולת חדירה חזקה מאוד המאפשרת להן לחדור עמוק יותר לתוך שכבת העור. חלקי הפיגמנט סופגים את אנרגיית האור ומתפוצצים לחלקיקים קטנטנים וכך צבע הפיגמנט מתבהר. המכשיר מטפל ביעילות בפיגמנטציה ורקמות כלי דם מבלי להזיק לרקמות עור אחרות. עקרון זה נקרא "ספיגת חום סלקטיבית" בתחום הרפואה.

רג'ווניישן

רג'ווניישן

מכשיר הרג'וונשין אשר זכה במקום הראשון בצרפת הוא מכשיר פורץ דרך אשר מטפל בפיגמנטציה לעומק וגורם לעור להיראות רענן וצעיר. טיפול ייחודי ומומלץ במיוחד להצערת העור וכתמים (פיגמנטציה). האנרגיה מגיעה ישירות אל השכבה העמוקה של העור, מדלגת על השכבה העליונה ומותחת את העור. שילוב בין אנרגיית חשמל, גלי רדיו ואנרגיית אור. הטיפול בטכנולוגיה זו ללא תופעות לוואי וניתן לחזור במהרה לשגרת היום יום. מתאים מאוד גם לטיפולי פיגמנטציה.

אבחון דרמטולוגי של העור

אבחון דרמטולוגי של העור

באמצעות סריקת תמונה במכשיר מיוחד ניתן להבין את מצב העור ואופי הטיפול המומלץ. אפשרי ומומלץ לבצע את האבחון גם לאחר סדרה של טיפולים ולראות את הממצאים על גבי המכשיר

רוצים לקבל פרטים נוספים על טיפול בפיגמנטציה? מוזמנים להשאיר את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם .

אפשר גם להתקשר ל-1-599-503-505 או 08-6209941

רוצים לקבל פרטים נוספים על טיפול בפיגמנטציה? מוזמנים להשאיר את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם .

אפשר גם להתקשר ל-1-599-503-505 או 08-6209941