פיגמנטציה

כתמים המופיעים על העור שנוצרו במהלך השנים עקב חשיפה מוגברת לשמש, שינויים הורמונאליים, גיל מתקדם, שימוש בתרופות, צלקות או דלקות בעור. הפיגמנטציה היא תהליך המתחיל בתאים הנקראים מלנוציטים הממוקמים בין השכבה העליונה של העור, האפידרמיס, לשכבת האמצע – הדרמיס. פיגמנט המלנין "נשלח" מתאים אלו בכל פעם שאנו "נחשפים" לשמש על מנת ליצור שכבת מגן כהה. חשיפה ממושכת יוצרת פגיעה וכתמים על העור.

COOLIFTING לטיפול בפיגמנטציה

COOLIFTING לטיפול בפיגמנטציה

מכשיר ה COOLIFTING משלב אפקט כפול בטכנולוגיה חדשנית הפועלת ישירות על תאי העור והוא מטפל בהבהרה ואנטי אייג'ינג. במהלך הטיפול מותז CO2 וחומרים פעילים בריכוז גבוה מאוד על רקמת העור. החומרים מותזים בלחץ גבוה וטמפרטורה נמוכה. השילוב של הקור עם הלחץ הגבוה על האפידרמיס עוזר לחדירת החומרים הפעילים לשכבות העור מגביר ומאיץ את בטיפול וההשפעה מידית על העור. החומרים הפעילים חומצה קוג'ית, ויטמין C וחומצה גליקולית. COOLIFTING משלב אפקט כפול לטיפול בעור. איחוד גוון וטיפול להצערת עור הפנים. הטיפול דורש סדרה של 6-8 מפגשים. לאחר הטיפול רמת ה P H בעור מאוזן ומוזן בחומצות הנדרשות ובמינון הרצוי.

אולטרסאונד

אולטרסאונד

מכשיר האולטרסאונד ייחודי לטיפולי אנטיאייג'ינג. הטיפול מתבצע באמצעות גלי אולטרסאונד אשר מגיעים עד השכבה השניה של העור – הדרמיס. מכשיר האולטרסאונד מבצע ניקוז למפטי,החדרת חומרי הבהרה, החדרת חומרי לחות, פירוק כתמי עור, שמש וגיל.

פילינג יהלום

פילינג יהלום

המיקרו פילינג היא טכניקה יעילה ובטוחה להסרת השכבה העליונה של העור עד לחשיפת עור חלק יותר וגידול תאי עור בריאים וחדשים. אלקטרודות מכשיר הפילינג מסירות את השכבה העליונה באמצעות שבב יהלום טבעי. לטיפול השפעה חיובית וברורה על כתמי פיגמנטציה וקמטוטים, עור שעווה, פצעי בגרות וצלקות. יעיל גם לטיפולי פיגמנטציה.

טיפול בקור (קריותרפיה)

טיפול בקור (קריותרפיה)

טיפול לאנטיאייג'ינג ולבעיות עור. מקורה של השיטה מיפן. הטיפול מבוצע באמצעות מכשיר ברמה גבוהה ומתקדמת אשר מטפל בעור בטמפרטורה של מינוס 5 מעלות ויוצר כיווץ והצרה של כלי הדם התת עוריים. מצוין גם לטיפול באיזור העיניים. ללא כאב ותופעות לוואי, מתאים לכל סוגי העור. ניתן לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול. מתאים מאוד גם לטיפולי פיגמנטציה.

מכשיר יאג לייזר + BEAN

מכשיר יאג לייזר + BEAN

המכשיר המתקדם והיעיל להסרת פיגמנטציה. המכשיר שולח אור החודר את העור ונספג בפיגמנט. אנרגית האור בפיגמנט גורמת לו להתפוצץ ובכך מבהירה את צבעו. לקרני הלייזר המופקות מהמכשיר יש יכולת חדירה חזקה מאוד המאפשרת להן לחדור עמוק יותר לתוך שכבת העור. חלקי הפיגמנט סופגים את אנרגיית האור ומתפוצצים לחלקיקים קטנטנים וכך צבע הפיגמנט מתבהר. המכשיר מטפל ביעילות בפיגמנטציה ורקמות כלי דם מבלי להזיק לרקמות עור אחרות. עקרון זה נקרא "ספיגת חום סלקטיבית" בתחום הרפואה.

רג'ווניישן

רג'ווניישן

מכשיר הרג'וונשין אשר זכה במקום הראשון בצרפת הוא מכשיר פורץ דרך אשר מטפל בפיגמנטציה לעומק וגורם לעור להיראות רענן וצעיר. טיפול ייחודי ומומלץ במיוחד להצערת העור וכתמים (פיגמנטציה). האנרגיה מגיעה ישירות אל השכבה העמוקה של העור, מדלגת על השכבה העליונה ומותחת את העור. שילוב בין אנרגיית חשמל, גלי רדיו ואנרגיית אור. הטיפול בטכנולוגיה זו ללא תופעות לוואי וניתן לחזור במהרה לשגרת היום יום. מתאים מאוד גם לטיפולי פיגמנטציה.

אבחון דרמטולוגי של העור

אבחון דרמטולוגי של העור

באמצעות סריקת תמונה במכשיר מיוחד ניתן להבין את מצב העור ואופי הטיפול המומלץ. אפשרי ומומלץ לבצע את האבחון גם לאחר סדרה של טיפולים ולראות את הממצאים על גבי המכשיר

רוצים לקבל פרטים נוספים על טיפול בפיגמנטציה? מוזמנים להשאיר את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם .

אפשר גם להתקשר ל-1-599-503-505 או 08-6209941

רוצים לקבל פרטים נוספים על טיפול בפיגמנטציה? מוזמנים להשאיר את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם .

אפשר גם להתקשר ל-1-599-503-505 או 08-6209941

אלקטרופורציה ויוניזציה

אלקטרופורציה היא שיטה פיזיקלית להכנסת חומרים לתוך התאים. שיטה זו היא עלייה חדה במוליכות החשמלית וכן עלייה בחדירות קרום התא.

מכשיר מזותרפיה ללא מחטים המסייע להחדרת חומרים חיוניים לעומק העור. טכנולוגיה שזכתה בפרס נובל.

זוהי טכנולוגיה של זרם חשמלי מבוקר, המאפשר חדירת חומרים פעילים ביולוגיים לעור ולתאים עצמם ללא מחטים וללא פעולה פולשנית לטיפול יעיל ובטיחותי לכל סוגי ומצבי העור.

הטכנולוגיות במכשיר יכולות לעבוד ביחד או כל אחת לחוד ומאפשרות קירור רקמה ע"י סירקולציה של מים עד מינוס 15 מעלות, חימום רקמה עד 40 מעלות.

אלקטרופורציה – זרם חשמלי מבוקר אשר יוצר מיקרו תעלות זמינות בעור ומאפשר חדירה של חומרים פעילים ביולוגיים לעומק העור ולתאים עצמם, אשר נדרשים לפעילות תקינה של רקמות העור. המיקרו תעלות שנוצרות ע"י האלקטרופורציה נסגרות מיד וזאת מבלי לפגוע בשלמות מערכות העור ובמבנה התא.

הטיפול ללא חוווית כאב בזמן הטיפול כך שניתן לראות את העור בריא וחיוני יותר ועם תוצאות ברורות וחד משמעיות כבר לאחר הטיפול הראשון.

טכנולוגיה שמאפשרת החדרת חומרים לעומק העור ללא פציעה של העור.

הידרה-דרמבריישן פיישל

הטכנולוגיה: הידרה-דרמבריישן פיישל (פילינג מים) היא טכנולוגיית טיפול אסתטית חדשנית, שמטרתה ניקוי עמוק וחידוש של העור. בדומה לפילינג כימי\יהלום, גם זאת טכניקה של קילוף העור, אלא שהקילוף נעשה באמצעות זרמי מים: מכשיר הטיפול מתיז אל פני העור סילוני מים בלחץ גבוה (שבחלק מהמכשירים מכילים גם חמצן, חומצה אלפא-הידרוקסי, או חלקיקים שוחקים). סילוני המים מפרידים ומסירים מעל פני העור תאים מתים ולכלוך עיקש, וכן מחלצים עודפי סבום הכלואים בנקבוביות העור. במקביל, מכשיר הטיפול שואב את המים שהותזו – יחד עם הסבום, התאים והפסולת שהוסרו – באמצעות יניקת מערבולת בוואקום.

השפעת הטכנולוגיה על העור:

טיפולי הידרה- דרמבריישן מסירים שכבה אחר שכבה של תאים מתים ופסולת מעל פני העור , ומגלים את רקמות העור הבריאות שמתחתם. מתגלה עור רענן. זוהר ובעל טקסטורה אחידה. בנוסף, זרם המערבולת של המים יעיל במיוחד בחילוץ ובהסרת סבום מתוך נקבוביות העור (ניקוז קומדונים).

זרמי המים גם מחדירים לחות לשכבת הקרנית וממריצים את זרימת הדם בעור . כמו כן, הנזק המבוקר שנגרם לשכבות החיצוניות של העור גם ממריץ ייצור קולגן, וכך מזרז את התחדשות העור.

המלצות טיפוליות:

טיפולי הידרה-דרמבריישן יעילים במיוחד לניקוי עמוק של עור שמנוני-אקנתי ולניקוז נקבוביות מורחבות וסתומות. בנוסף , הם מסייעים בשיקום נזקי שמש, קמטים עדינים, כתמי גיל, צלקות אקנה, מלזמה ומצבי עור דומים, כמו גם בשיקום עור יבש (חסר שומן) ועור עייף. טיפולי הידרו-דרמבריישן יעילים גם כהכנה לטיפולי גלי-רדיו ממריצים, לטיפולי אולטרסאונד או חידוש העור באמצעות IPL, וכן כהכנה לטיפולי פילינג אחרים.

מכשיר יאג צרפתי /קרבון שחור

פילינג לייזר קרבון הוא טיפול מהיר ללא צורך בהחלמה המחדש
את העור ונלחם בסימני הגיל. פילינג לייזר קרבון או כפי שידוע בכינויו
פילינג הוליוודי, הוא הליך עדין בטוח ומתאים כמעט לכל סוגי העור, ולכן זו הדרך המושלמת להשיג חידוש מהיר של העור.
הטיפול מאזן את מראה העור, מפחית פיגמנטציה, קמטים ועוזר לצמצום נקבוביות, צלקות עדינות ומפחית אדמומיות.
פילינג לייזר קרבון כולל הפקת אנרגיית לייזר שנועדה במיוחד להפחית
פיגמנטציה בעור ולשפר את מראה העור,
משפר מרקמים חריגים בעור וקמטים עדינים.
אנרגיית הלייזר פועלת בשתי דרכים. ראשית היא פועלת בעדינות
על המלנין בתיאום ומפרקת אותו כך שיוסר בתהליך של הגוף.
והשני, היא מחממת את תאי העור בעומק מה שגורם לעור להתכווץ
ולגרות ייצור קולגן.
נדרשים מספר טיפולים כדי להשיג תוצאות מיטביות.
התוצאות לתווך ארוך, הטיפול בטוח עבור רוב סוגי העור, ללא צורך בהחלמה.
הטיפול מתאים לגברים ונשים שרוצים לשפר את מראה העור ולא לסבול מתופעות לוואי שמאפיינות את טיפולי הלייזר.
ניתן לטפל בעור הפנים ידיים ומחשוף.
היתרון העיקרי של הטיפול הוא למרות שזהו טיפול פילינג ניתן
לעשות אותו בקיץ.

פלזמה קרה.

פלזמה הוא מצב הצבירה הרביעי שקיים בטבע, הגורם לכל חומר להיות במצב של גז מיונן המשלב אטומים, אלקטרונים חופשיים, יונים חיוביים ושליליים.
הפלזמה הוא אחד ממצבי הצבירה של החומר (בדומה למוצק, נוזל וגז). כשמשקיעים אנרגיית חום בחומר במצב צבירה מוצק, הוא הופך לנוזל וכך הלאה וכשנחמם את הגז, האנרגיה גורמת לגזים העיקריים של האוויר חנקן וחמצן לשנות את מצבם ממולקולות ליונים חיוביים, לאלקטרונים ולאטומים.
תערובת זאת חיונית לפעילות תאי העור ברמת ה-.DNA הפלזמה הקרה גורמת לחיטוי אפקטיבי לעור, משיל תאי עור עודפים, חידוש רקמות, אוקסיג'ן סטרס חיצוני שמפעיל את מערכת החיסון העורית ועוזר לטפל בבעיות כרוניות ועור מגורה, בונה מחסום אפידרמלי, משפר את הקשר הבין תאי, מפחית פעילות דלקתית, גורם לפירוק קרומי התאים של פלורה פטוגני (חיידקים ופטריות), מסייע בהיווצרות כלי דם חדשים, מסייע בריפוי פצעים, מפחית נוכחות כתמי עור וגורם להבהרת העור.

חשוב לנו לציין: המרכז עובד על פי הנחיות משרד הבריאות והתו הסגול.
היופי שלכן חשוב לנו, אבל הבריאות בראש ובראשונה!
להזמנת טיפול השאירו פרטים ונחזור במהרה

לייעוץ חינם מלאו את הפרטים
או התקשרו ל- 08-6209941
לחצו לשיתוף העמוד עם חברים
דילוג לתוכן